.

Sveiki atvykę į mūsų verslo informacijos portalą, kuriame rasite Lenkijos įmonių katalogą.

Kviečiame naudotis surinktais duomenimis apie verslininkus ir įmonės Lenkijoje. Mūsų portalas suteikia galimybę rasti įdomių ekonominių pasiūlymų ir yra skirtas prisidėti prie bendradarbiavimo šioje srityje užmezgimo vidaus ir tarptautinė prekyba.

Pagrindinės mūsų internetinių pristatymų skiltys apima tokias kategorijas kaip: namai ir sodas, biuras, straipsniai kasdienis naudojimas, maisto produktai, pramonė, statyba, renovacija, mašinos ir įrenginiai, automobiliai, transportas, medicina, prekyba, paslaugos, išskirtinės prekės, turizmas ir žemės ūkis.

Mūsų teikiama informacija yra komercinio pobūdžio ir skirta įmonėms ir įmonėms. Mūsų pranešimų adresatai, Reklamuojančias Lenkijos įmones daugiausia yra verslininkai iš Rusijos Federacijos, Ukrainos, Baltarusijos, Kazachstano, Azerbaidžano, Gruzijos, Armėnijos, taip pat ES šalių: Belgijos, Prancūzija, Nyderlandai, Liuksemburgas, Vokietija, Italija, Danija, Airija, Didžioji Britanija, Graikija, Ispanija, Portugalija, Austrija, Suomija, Švedija, Čekija, Kipras, Estija, Lietuva, Latvija, Malta, Lenkija, Slovakija, Slovėnija, Vengrija, Bulgarija, Rumunija, Kroatija ir kitos šalys, kuriose lenkiškų prekių ir gaminių paklausa kasmet auga. Reklamuodami Lenkijos įmones Rusijoje siekiame sudaryti sąlygas lenkiškų prekių eksportui į NVS šalis.

Mūsų pasiūlymas yra vienintelis, kuris garantuoja aukštas pristatymo pozicijas paieškos sistemose, jas optimizuojant (raktinių žodžių pasirinkimas ir hierarchija).

Privalumai, kuriais galite pasikliauti dirbdami su mumis bendradarbiavimas:

Visas mūsų darbas atliekamas nepriklausomų svetainių pavidalu, o tai reiškia, kad esate nepriklausoma svetainė, kurią galima lengvai pasiekti būdą galima rasti paieškos sistemose įvedus tinkamai parinktus raktažodžius.

Pristatymai yra visiškai indeksuojami paieškos sistemų ir rodomas pirmaujančiose pozicijose pagal tinkamai panaudotus raktažodžius (raktinių žodžių parinkimas pasikonsultavus su klientu).

Bendradarbiavimo metu atliekame nemokamus projekto atnaujinimus. Norime, kad pasiūlymas, skirtas potencialiems gavėjams iš Rytų ar Vakarų Europos, nuolat vystytųsi ir tobulėtų visada buvo naujausia.

Informacija apie pateiktą pristatymą įtraukiama į populiariausių portalų katalogus ar kitus mainus vykdančius tinklalapius nuoroda. Nuorodų mainai vykdomi tik su portalais, kurie turi labai aukštą Тиц ir PageRank, o tai garantuoja aukštesnę pateikimo poziciją paieškos sistemose.

Mes sukūrėme jums paskyras Google portale, kur galite visiškai stebėti apsilankymų pristatymo puslapiuose judėjimą kaip Google Analytics dalį. Dėl to mūsų klientai savarankiškai gali patikrinti kasdienę savo svetainės statistiką.

Dinaminės grafikos atveju, pvz., filmai, pristatymai yra susieti su youtube.com paskyromis, kurios dėka svetainė yra išlaisvinta nuo sunkios grafinės medžiagos. Šių medžiagų naudojimas teigiamai paveiks jūsų pasiūlymo patrauklumą. Teksto vertimai ir metažymų aprašymus sudaro specializuoti darbuotojai iš Rusijos, Ukrainos ir Lenkijos, o tai yra vertimų teisingumo, teisingos sakinių sintaksės ir kt garantija. Pristatymuose esančią informaciją galite susieti su savo svetainėmis. Tūkstančiai verslininkų jau pasitikėjo mumis, pasitikėkite ir mumis! Prisijunkite prie mūsų klientų grupės ir ženkite žingsnį į priekį savo įmonėje, plėtokite ją ir praplėskite savo kontaktų sąrašą naujais tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu! Kaip pradėti bendradarbiavimą su mumis? Tai lengva. Apsilankykite aktru.pl - internetiniai pristatymai ir susisiekite su mumis. Mūsų konsultantai atsakys į kiekvieną klausimą ir pasiūlys optimalų sprendimą poreikius, susijusius su bendradarbiavimu su mūsų įmone. Užbaigtų internetinių pristatymų projektų pavyzdžiai: www.abakus.polfirms.ru www.artshobby.polfirms.ru www.bosma.polfirms.ru www.elint.polfirms.ru www.kompensatory.polfirms.ru www.protect-vehicle.polfirms.ru www.risca.polfirms.ru www.unidelta.polfirms.ru www.zalchem.polfirms. ru

DĖMESIO!!Visa mums pateikta grafinė ir tekstinė medžiaga turi būti nepriklausoma nuo kitų autorių teisių ir turi būti visiškai atstovaujamojo nuosavybė, jei Jei pateikiate mums kitų autorių teisių saugomą medžiagą, už jos perdavimą ir naudojimą pristatyme yra visiškai atsakingas užsakovas.

Ieškote klientų iš Rytų?

Mūsų kataloge galite greitai ir lengvai pasiekti šimtus tūkstančių gavėjų iš Rytų Europos. Parodyk savo geriausią pusę!

Ar jums reikia lenkiškų produktų/paslaugų?

Mūsų katalogas – tai nesuskaičiuojama daugybė Lenkijos įmonių, siūlančių aukščiausios kokybės produktus ir teikiančių aukščiausio lygio paslaugas.

Rekomenduojamos įmonės

Robertas Andrzejus Burzynskis
Robertas Andrzejus Burzynskis
www.funeralne.polfirms.ru
BALDŲ GAMYBOS FORMA
BALDŲ GAMYBOS FORMA
www.forma.polfirms
Polfirms
Top.Mail.Ru