.

Lenkijos įmonių katalogas. Sveiki atvykę į mūsų verslo informacijos portalą. Kviečiame naudotis surinktais duomenimis apie verslininkus ir įmonės Lenkijoje. Mūsų portalas suteikia galimybę rasti įdomių ekonominių pasiūlymų ir yra skirtas prisidėti prie bendradarbiavimo šioje srityje užmezgimo prekyba. Pagrindinės mūsų internetinių pristatymų skiltys yra: namai ir sodas, biuras, kasdieniai produktai, maistas, pramonė, statyba, renovacija, mašinos ir įrengimai, automobiliai, transportas, medicina, prekyba, paslaugos, išskirtiniai produktai, turizmas ir žemės ūkis. Mūsų pateikiama informacija yra komercinio pobūdžio ir yra skirti įmonėms ir įmonėms. Kaip prisijungti prie mūsų? Apsilankykite adresu aktru.pl – internetiniai pristatymai. Mūsų konsultantai atsakys į kiekvieną klausimą ir pasiūlys optimalų sprendimą jūsų poreikiams. Mūsų pristatymai daugiausia reklamuojami Lenkijos įmonėms skirta Rusijos Federacijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lietuvos, Kazachstano, Azerbaidžano, Gruzijos ir kitų šalių, kuriose paklausa lenkiškų prekių, verslininkams. ir gaminiai kasmet auga. Reklamuodami Lenkijos įmones Rusijoje siekiame sudaryti sąlygas lenkiškų prekių eksportui į NVS šalis.

Pateikiama informacija

yra komercinio pobūdžio ir yra skirti įmonėms ir įmonėms. Mūsų pristatymų, kuriuose reklamuojamos Lenkijos įmonės, adresatai daugiausia yra verslininkai Rusijos Federacija, Ukraina, Baltarusija, Kazachstanas, Azerbaidžanas, Gruzija, Armėnija, taip pat ES šalys: Belgija, Prancūzija, Nyderlandai, Liuksemburgas, Vokietija, Italija, Danija, Airija, Didžioji Britanija, Graikija, Ispanija, Portugalija, Austrija, Suomija, Švedija, Čekija, Kipras, Estija, Lietuva, Latvija, Malta, Lenkija, Slovakija, Slovėnija, Vengrija, Bulgarija, Rumunija, Kroatija ir kitos šalys, kuriose lenkiškų prekių ir gaminių paklausa kasmet auga. Reklamuodami Lenkijos įmones Rusijoje, turime kuria siekiama sudaryti sąlygas lenkiškų prekių eksportui į NVS.

Ieškote klientų iš Rytų?

Mūsų kataloge galite greitai ir lengvai pasiekti šimtus tūkstančių gavėjų iš Rytų Europos. Parodyk savo geriausią pusę!

Ar jums reikia lenkiškų produktų/paslaugų?

Mūsų katalogas – tai nesuskaičiuojama daugybė Lenkijos įmonių, siūlančių aukščiausios kokybės produktus ir teikiančių aukščiausio lygio paslaugas.

Rekomenduojamos įmonės

Robertas Andrzejus Burzynskis
Robertas Andrzejus Burzynskis
www.funeralne.polfirms.ru
BALDŲ GAMYBOS FORMA
BALDŲ GAMYBOS FORMA
www.forma.polfirms
Top.Mail.Ru